Задати питання
ГоловнаНовиниПро селоСільська радаПрограмиПублiчна iнформацiяОголошенняКонтакти

29.03.2019 року голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр КУЦЬ відвідав с. Зоря, де був присутній на відкритті важливого соціального об'єкту - молодіжного центру «ЗОРЯ». 
Відкриття молодіжного центру передбачає створення нових якісних можливостей для молоді територіальної громади села через забезпечення роботи різних молодіжних платформ, це відкритий простір для генерування ідей та проектної роботи, відпочинку та розваг. Це система нових форм освіти і дозвілля молоді, сприяння розвитку, як кожної окремої особистості, так і громади в цілому, його відкриття спрямовано на задоволення духовних, естетичних потреб дітей і молоді.
Проект «Гідна країна для гідних людей», в межах реалізації якого і було відкрито молодіжний центр в с.Зоря, було започатковано за ініціативи облдержадміністрації та при підтримці голови облдержадміністрації.
Виступаючи на церемонії відкриття Центру, голова районної ради Василь МІТЬКО висловив подяку голові Донецької облдержадміністрації Олександру КУЦЮ, усім хто доклав зусиль, щоб ця добра справа була здійснена на користь громади, та зокрема зазначив, що цей Центр дозволить зробити привабливішим для молоді життя в сільській місцевості, це крок на перспективу, це крок до розвитку села.

Інші новини